Artykuły i poradniki

Artykuły i poradniki

Wysokiej klasy artykuły i poradniki

Teksty o wszystkim i dla wszystkich.

Informacja jest dziś na wagę złota, dlatego też serwisy internetowe dążą do stworzenia szerokiej bazy contentu. Nasza firma dostarcza artykuły tematyczne i poradnikowe na podane przez zlecających tematy. Możemy również proponować własne tematy do podanych kategorii i działów.

Wszystkie nasze teksty są oparte na wiarygodnych źródłach, są unikalne i spełniają powszechnie przyjęte wymagania stylistyczne, gramatyczne i ortograficzne.

Tak naprawdę, możemy pisać na każdy temat, jeśli tylko będziemy mieć do dyspozycji materiały źródłowe, albo czas na wykonanie gruntownego researchu w danej dziedzinie wiedzy.

Piszemy również artykuły sponsorowane, które pozwalają na przedstawienie użytkownikom sporej dawki informacji i są idealną formą promocji przedsiębiorstwa. W artykule sponsorowanym można zamieszczać zdjęcia, wykresy, tabele, które w kompleksowy sposób prezentują ofertę produktową lub usługową, a ponadto,  można wstawić linki, pozwalające użytkownikom na przejście do promowanych stron i podejmowanie dalszych akcji, z zakupem usługi włącznie.

Podczas pisania wszelkich artykułów do serwisów informacyjnych i nie tylko, uwzględniamy na życzenie Klienta konieczność operowania określonymi słowami kluczowymi. Uprawiamy więc “seo copywriting”, polegający na takim sposobie pisania artykułów i ofert na stronach www, który pomaga w odnajdywaniu portalu przez użytkowników w wyszukiwarkach.  Jest to wsparcie przy pozycjonowaniu strony.

Przygotowujemy również jednocześnie merytoryczne i skłaniajace do zakupu opisy produktów sklepu internetowego. Na bazie zdobytego doświadczenia i analiz opracowujemy treśc, która przede wszystkim jest skuteczna.